Rekonštrukcia a modernizácia, zvyšovanie bezpečnosti výťahov v prevádzke

Vykonáme všetky potrebné práce a činnosti na zvýšenie úžitkovej hodnoty Vášho výťahu. Dbáme na to, aby prevádzka zariadenia bol bezpečný, bezporuchový a zodpovedal moderným trendom. Chráňte svoj majetok skôr, než dôjde k haváriám či iným problémom. Vieme poradiť, pripraviť prácu, zariadiť potrebné podklady vrátane projekcie a dávame viac než obvyklé záruky. Odbornú pomoc pri príprave prác nájdete u našich pracovníkov. Zvolíme také riešenie, ktoré pre Vás bude výhodné.

Zvýšenie úžitkovej hodnoty Vášho výťahu
  • zväčšíme kabínu na maximálny rozmer, ktorý sa zmestí do existujúcej šachty
  • zväčšíme existujúce šachtu, do ktorej dodáme väčšie výťah
  • zvýšime nosnosť výťahu
  • pridáme ďalšie protistanicu v úrovni vchodu do domu
  • u všetkých výťahov zvýšime dopravná rýchlosť výťahu
  • používame frekvenčné meniče, ktoré prinášajú úsporu elektrickej energie
  • pre každý výťah ponúkame niekoľko alternatívnych riešení
  • výťahy dokážeme riešiť individuálne podľa konkrétnej situácie a priania zákazníka.
Výťahové kabíny

Výťahovej kabíny sme konštruovali tak, aby vyhovovali požiadavkám na dostatočnú tuhosť, nehorľavosť a materiálovú odolnosť pri vysokej estetickej úrovni. Pre vysokú odolnosť odporúčame kabíny z dekorovaných nerezových plechov. Ďalším variantom sú kabíny z komaxitu sa ľahkou opraviteľnosťou. Bežným štandardom sú nerezové madlá a zrkadlá. Po mnohoročných skúsenostiach neodporúčame rôzne sendvičové kabíny s polepy, ktoré vykazujú nízku odolnosť proti poškodeniu a vandalizmu. Osvetlenie kabín ponúkame v niekoľkých variáciách.

Výťahové stroje

Do rekonštruovaných výťahov inštalujeme prevažne nové výťahové stroje od českých výrobcov. Rešpektujeme aj priania zákazníka na dodaní konkrétneho výťahového stroja. V ponuke sú ako bezprevodový, tak i prevodové stroje, nové alebo nami kvalitne rekonštruované s dlhou zárukou.

Riadenie výťahu, elektroinštalácie

Vyvinuli sme jeden z najlepších riadiacich systémov výťahov na trhu, s dlhou životnosťou, ktorý dodávame s kompletným príslušenstvom.

Šachtové výťahové dvere

Do dverných otvorov zabudovávajú ručné šachtové výťahové dvere vlastnej výroby s certifikovanou dverné uzávierkou Kronenberg, požiarnou odolnosťou, robustným pánty, tuhou konštrukciou a tichým automatickým dovieraním. Ďalšou možnosťou sú dvere automatické.